Volné pozice

O společnosti:

Společnost S&P Sales House s.r.o. má pod palcem televize Mňam TV, Hobby TV, Mňau TV.

O pozici:

Jste obchodník, který se nenechá odradit a zvládá komunikovat a motivovat? Rozumíte potřebám lidí a máte smysl pro spolupráci? Dokážete zákazníkovi nabídnout všechna možná řešení? Pak hledáme právě vás.

Náplň vaší práce bude zejména:

  • prodej inzertního prostoru v našich televizích

  • komunikace a aktivní spolupráce se stávajícími klienty telefonicky nebo na osobních schůzkách

  • vyhledávání a oslovování nových klientů

  • tvorba nabídky, cenových kalkulací a jejich prezentací

Očekáváme od vás:

  • pozitivní přístup, proaktivitu, zodpovědnost a odolnost vůči stresu

  • výborné komunikační a prezentační dovednosti

  • obchodního ducha a schopnost vyjednávat

  • analytické myšlení, samostatnost, spolehlivost

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme vám:

  • atraktivní finanční ohodnocení a balíček benefitů

  • přátelský tým, který vám vždy podá pomocnou ruku

  • dostupnou lokalitu pracoviště v srdci pražských Holešovic

  • možnost částečné práce na HO

Informace o pozici

Místo pracoviště: Dukelských hrdinů 976/12, 170 00 Praha 7 — Holešovice
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou‘
Zadavatel: S&P Sales House s.r.o.

Na vaše životopisy se těšíme na emailové adrese: program@spsaleshouse.com

Právě hledáme nového kolegu na pozici pracovník televizního vysílání. Pokud splňujete požadavky níže a rádi byste pracovali ve flexibilním prostředí našich televizních stanic, neváhejte nám napsat.

Co budete dělat:

  • správu a administraci televizního vysílání pro stanice Mňau, Hobby a Mňau
  • softwarově obsluhovat vysílací pracoviště
  • zodpovídat za udržení co nejvyšší technické kvality vysílání
  • příjem a kontrolu masterů před odbavením do vysílání v TV (kopr)
  • kompletovat reklamní bloky na základě podkladů z obchodního oddělení, kontrolovat naplnění vysílacího serveru
  • udržování archivu potřebných materiálů a vyrobených CZ mixů
  • zajištění výroby upoutávek dle nasazení pořadů v kalendáři

O čem bystě měli mít znalosti:

  • základní znalosti obrazových formátů a standardů
  • základní znalosti distribuce televizního signálu
  • dobrá znalost češtiny (v rámci kopru totiž suplujeme i dramaturgickou kontrolu)
  • uživatelská znalost Windows nebo Mac OS
  • uživatelskou znalost programů Word, Excel
  • spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, komunikativnost
  • znalost AJ na základní úrovni

Výhody:

  • základní orientace v obrazových a zvukových formátech
  • základní znalosti produkčního a postprodukčního řetězce televizní tvorby
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • být duší televizák

Co Vám můžeme nabídnout:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci na živnostenský list na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní dobu
  • výbornou dopravní dostupnost do kanceláři
  • ale i částečnou práci z domova
  • skvělou kávu na pracovišti
  • přátelský kolektiv

Naše televize poroste s Vámi a vy s ní.