Naše služby

Reklamní prostor

Váš televizní spot nasadíme podle vašich představ do televizí Mňam TV, Hobby TV, Mňau TV nebo do našich partnerských televizních stanic Sport5 TV, Praha TV, Brno TV. Nabízíme možnost umístění vaší reklamy na on-line portály s velkou návštěvností – imnam.cz, tvhobby.cz, imnau.cz. Disponujeme také aktivním publikem na sociálních sítích.


Produkce & post-produkce

Vyrobíme pro Vás reklamní spot, televizní program nebo dokument. Vytvoříme videa na váš web a sociální sítě, natočíme reportáž, rozhovor, příběh Vaší firmy či produktu. Navrhneme Vám kreativní řešení, které upoutá diváky. 

Sestřiháme, seřadíme, dodáme animace, vložíme loga, vybereme tu správnou hudbu. Vdechneme Vašim audio-vizuálním materiálům nový život a tu pravou atmosféru. V post-produkci se dají dělat zázraky a my je umíme, obraťte se na nás a přesvědčte se. 

Dabing

Navrhujeme dabing reklam, seriálů, filmů a knížek. Vytváříme zvukovou produkci a post-produkci pro široké spektrum využití. Namluvíme audio-knihu či rádiový spot. Dodáme překlady, titulky, a to všechno v profesionální kvalitě. S dabováním máme bohaté zkušenosti a jde nám skvěle. 

Seznam dabérů včetně ukázek práce najdete zde.

Pro více informací nás kontaktujte ZDE!